1. بهمن ۱, ۱۳۹۶

  تاريخ و محل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور اعلام شد

  مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، تاريخ و محل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ را اعلام کرد.

  به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، دانش آموزانی که در مهلت مقرر با طی مراحل اعلام شده از طریق سامانه نام نویسی الکترونیک دانش آموزان نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود در آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور اقدام نموده و ثبت نام آنان نیز از طریق مدرسه محل تحصیل تأیید شده است، می توانند ازطريق پنل هاي دانش آموزي و مدير مدرسه سامانه ثبت، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

  همچنين كليه اشخاصي كه پرداخت يا تاييد مدير مدرسه آنها تاكنون انجام نشده نيز ميتوانند تا روز آزمون نسبت به پرداخت و تاييد مدير و دريافت كارت ورود به جلسه اقدام نمايند.

  ضمنا دانش آموزان باید پس از دریافت کارت، با مراجعه به مدرسه محل تحصیل خود نسبت به ممهور نمودن آن به مهر مدرسه اقدام و تذکرات پشت کارت را نیز به دقت مطالعه کنند.

  گفتني است، نشانی حوزه امتحانی دانش آموزان در پایین کارت ورود به جلسه قید شده است و از حضور داوطلبان دارای کارت بدون عکس، بدون مهر و یا مخدوش به محل حوزه جلو گیری به عمل خواهد آمد.

  زمان برگزاري آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور به شرح زير است:

  المپياددورهروزتاريخساعت شروع
  كامپيوتربيست و هشتمسه شنبه۹۶٫۱۱٫۰۳۰۹:۰۰ صبح
  ادبيسي و يكمسه شنبه۹۶٫۱۱٫۰۳۱۴:۰۰بعدازظهر
  شيميبيست و هشتمچهارشنبه۹۶٫۱۱٫۰۴۰۹:۰۰ صبح
  نجوم و اخترفيزيكچهاردهمچهارشنبه۹۶٫۱۱٫۰۴۱۴:۰۰بعدازظهر
  رياضيسي و ششمپنج شنبه۹۶٫۱۱٫۰۵۰۹:۰۰ صبح
  زيست شناسيبيست و يكمپنج شنبه۹۶٫۱۱٫۰۵۱۴:۰۰بعدازظهر
  فيزيكسي و يكمجمعه۹۶٫۱۱٫۰۶۰۹:۰۰ صبح
  ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشند.
 2. store
  فروشگاه ایران کلاس